Seminář - velká činka

Olympijská osa je nejikoničtějším kusem vybavení. Má dokonale ergonomický tvar, takže umožňuje zvedání maximální zátěže ergo nejvyšší přetížení pohybového aparátu.

Termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Ihned k odběru (>5 ks) Ihned k odběru (>5 ks) Zvolte variantu
Možnosti doručení
1 990 Kč 1 776,79 Kč bez DPH 1 644,63 Kč bez DPH 1 644,63 Kč bez DPH
Seminář - velká činka
VELKACINKA main
Sleva pro naše členy

A to je základ pro sílu, silovou vytrvalost, výbušnost a taky nabírání svalů. 

Kromě toho se činka dá naložit prakticky na libovolnou váhu po minimálních váhových krůčcích - což je zase důležité pro dlouhodobý silový rozvoj a design tréninkového plánu podle principu progresivního přetížení.

Činka je základním vybavením každé rozumné tělocvičny, protože efektivně odpovídá na otázky jako: Chcete být silní? Svalnatí? Houževnatí? Chcete udržet krok s dětmi? Odstěhovat skříň? Zbavit se bolavých zad nebo kloubů?

Oproti jednoručkám, kettlebellům a cvičení s vlastní vahou má činka výhodu ergonomie, variability zátěže a univerzálnosti použítí. Stačí jen trošku vyběhnout ze zažitých konvencí a i velká činka vám dovolí pracovat na aktivních rozsazích pohybu a dodá nový život vaší páteři.

 

Co se na semináři naučíte/vypilujete:

Benchpress

Nejlepší tlakový cvik na rozvoj hrudníku. Síla, objem, silová vytrvalost. To vše v návaznosti na správný programing vám nabízí tenhle nejikoničtější cvik všeho fitnessu.

 

Tlak nad hlavu

Podle mnohých nejdůležitější tlakový cvik pro většinu cvičenců se skvělým přenosem do běžného života. Bez opory lavičky musíte udržet celé tělo zpevněné pod činkou, zatímco cvičíte jeden z nejzákladnějších pohybových vzorců.

 

Pendlay row

Nejlepší varianta veslování s činkou. Buduje svalstvo horních zad, výbušnost, sílu úchopu a z nabízených variant je nejšetrnější k tak snadno přetížitelným bedrům.

 

Dřep

Všelék. Jeden ze základních pohybových vzorců, jeden z nejkomplexnějších cviků, které budou mít největší přenos do většiny sportů a lidských konání. Proto se pro jistotu podíváme hned na dvě varianty.

 

Mrtvý tah

Ano, i mrtvý tah je jeden ze základních lidských pohybových vzorců. Zeptejte se powerlifterů a strongmanů a řeknou vám, že právě mrtvý tah je to nejpřímější vyjádření síly. Konečně zvednout něco bezpečně ze země je velmi zásadní pro lidskou existenci, a když to svedete dělat bezpečně, můžete zvedat hodně!

 

Jefferson curl

A z úplně jiného soudku... skvělý protahovací cvik, který vám protáhne celý zádový svalový řetězec, naučí vás pracovat s celou svou páteří obratel po obratli a pomůže od zatuhlých hamstringů.

 

Pro koho to je?
Seminář je určen pro začátečníky, kteří chtějí s činkou trénovat sami, ale i pro pokročilé, kteří si chtějí vylepšit techniku a zasadit hlavní principy do širšího kontextu. Kapacita je 10 účastníků.

 

Kde se cvičí?

V Železné kouli na Národce, Opatovická 18, Praha 1

 

Jak dlouho to trvá?

  • 5 hodin, od jedný odpoledne do šesti do večera 

 

Co si s sebou přinést?

  • Oblečení na cvičení (cvičíme naboso)
  • Ručník (můžeme půjčit na recepci)
  • Voda (můžeme načepovat na recepci)
  • Propisku (těch máme málo, zkuste ji nezapomenout) 

 

Kolik to stojí?

  • 1.990,-
  • pro naše aktivní studenty máme slevu 15 % (stačí zadat v košíku slevový kód "CHCISLEVU") - před seminářem to budeme kontrolovat, takže kdo necvičí a přijde se zlevněným poukazem, dostane céres, doplatí a bude veřejně zostuzen!

 

Pro rezervaci semináře při  zakoupení volného termínu nám napište na info@koulonial.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: