Dárky, co maj koule

Vše, po čem touží srdce cvičencovo. Odzkoušeno na nás.

e-shop HB banner-2


Jestli nechceš celý rodině zas rozdat ponožky (i když ty máme taky), omrkni výběr našich srdcovek.

Přepychová cvičba
Máš ve svém středu sportovního nadšence? A nechybí mu něco? Jasně že jo, těm pořád něco chybí. S veškerým vybavením, které tu uvidíš, cvičíme v kamenné Železné kouli. Odzkoušely ho stovky našich studentů, takže můžeme s klidným svědomím tvrdit, že je to fakt to nejlepší pro domácí gym. Navíc jsme jediným oficiálním distributorem RKC kettlebellů pro Českou republiku. Pokud si potrpíš na razítka, tato informace tě jistě potěší.

blog-jak-na-domaci-gym

Náš tip: Sada koulí. Daruješ tak komplet vybavení např. pro náš online program na zadek - k němu automaticky získáš měsíční přístup zdarma.Protřepat, zamíchat
Máme proteiny. A jsou nejlepší. Tak to prostě je.
Žádná umělá barviva, ale pěkně madagaskarská vanilka, mrazem sušené jahody… prostě nic, co by urazilo tvoje chuťové buňky.

mceclip0-2

Náš tip: Limitky! Kokoláda & Karašíd. Nové příchutě pro zimní měsíce, kdy si chceme osladit život o trochu víc než jindy.

Kterou pilulku si vybereš?
Tak dlouho se nás někdo furt ptal, co má zobat za suplementy, až jsme si nechali vyrobit vlastní na míru. Všechno, co potřebuješ, pěkně pohromadě, žádný zbytečnosti.

blog-co-zobat

Náš tip: Vitamíny Dobrý den - komplet koktejl toho, co potřebuješ pro lepší spánek, regeneraci a imunitu. A kdo chce být eko, může k nim přihodit rovnou refill.

Mladší a hezčí!
Budete, když vám na poličce zakotví kosmetika Codex. A samozřejmě když ji budete používat.
My jsme jí propadli po rozhovorech se zakladatelkou Codexu Barbarou Paldus v Koulím podcastu.

e-shop HB banner

Náš tip: Balíček strejdy Radara & Balíček boží Lucie - 3 must have svatý grály, který sami milujeme. Navíc o pár stovek levnější, to chceš.

A co zážitek, máš?
Ale beze všeho! Daruj svým blízkým novou dovednost, anebo běž rovnou s nima! Chceš to umět s koulema? Dostat se do mostu nebo provazu? Stojkovat?

Od toho jsou tady naše semináře. Dej nám jedno víkendový odpoledne a my ti dáme novej impuls do tréninku, nebo třeba objevíš novej koníček!

blog-koule-kouci

Náš tip: Kurz domácího koulení - naučíme tě základní cviky s koulema a odneseš si podrobný manuál s tréninkovým programem.

Furt nevíš co?
Od toho bůh vynalezl poukazy. Nadělit můžeš cvičbu online, seminář nebo třeba nákup na Kouloniálu.

A pokud si pořád nevíš rady s výběrem, obrať se na nás, pomůžeme, poradíme!

Piš na info@koulonial.cz

 

Krásný a klidný svátky :)