Seminář: Stojka 27.05.2023

Stojka je cvik, který se prolíná od jógy až po street workout. Naučíte se novou dovednost, kterou budete moct dál rozvíjet nebo s ní jen ohromovat kámoše na párty.

Dostupnost Ihned k odběru (>5 ks)
Možnosti doručení
1 200 Kč 1 090,91 Kč bez DPH
Seminář: Stojka 27.05.2023
STO 27 5
Sleva pro naše členy

Stojku můžete cvičit takřka kdekoliv a vybudujete díky ní nejen silná ramena a odolná zápěstí, ale celkově zlepšíte povědomí o vlastním těle.

Na tomhle semináři se seznámíte se základy, které je nutné zvládnout k tomu, abyste se dokázali bezpečně dostat do stoje na rukou. Ukážeme si, jak by měla stojka vypadat a jak se do ní dostat. Naučíte se principy balancování, ukážeme si stoj na hlavě a několik dalších cviků, které vám pomohou získat potřebné know-how, sílu a rozsahy. Navíc dostanete program, díky kterému uvedete poznatky ze semináře do praxe a který vás dostane do bodu, kdy budete schopni začít trénovat balanc u stěny, různé nástupy do stojky a vašim rukám budete moct prostě věřit!

Seminář trvá 3 hodiny a je určen pro kohokoliv, kdo se nebojí být hlavou dolů, ale možná ještě víc právě pro ty, kteří se děsí jen té představy. Pokud se stojkou nemáte žádnou zkušenost, netušíte, kde začít a nechcete testovat tutorialy na YouTube, tento seminář je právě pro vás.

 

Kde se cvičí?

V Železné kouli na Národce, Opatovická 18, Praha 1

 

Jak dlouho to trvá?

  • 3 hodiny, od jedný odpoledne do čtyř 

 

Co si s sebou přinést?

  • Oblečení na cvičení (cvičíme naboso)
  • Ručník (můžeme půjčit na recepci)
  • Voda (můžeme načepovat na recepci)
  • Propisku (těch máme málo, zkuste ji nezapomenout) 

 

Kolik to stojí?

  • 1.200,-
  • pro naše aktivní studenty máme slevu 20 %, takže to vyjde na 950 Kč (stačí zadat v košíku slevový kód "STOJKA") - před seminářem to budeme kontrolovat, takže kdo necvičí a přijde se zlevněným poukazem, dostane céres, doplatí a bude veřejně zostuzen!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Poukaz predek
Poukaz na seminář v Kouli
Ihned k odběru (>5 ks)
1 900 Kč

Chceš někomu dopřát pořádnou koulí nalejvárnu? Pošli ho k nám s tímhle poukazem a konkrétní téma semináře už nech na něm.

80/SEM